Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування BOSCH 0 092 S5A 050 підходить до марок/моделей авто:
- Alfa Romeo: 164, GT (937), Giulietta (940), MiTo (955)
- Audi: A1 (GBA) SPORTBACK, A3 (8V1, 8VA, 8VS, 8V7), Q2, TT
- BMW: 1 Series E87, 3 Series E30, 3 Series E36, 3 Series E90, 5 Series E28, 5 Series E34
- Chevrolet: Aveo (T200), Volt (1G1)
- Citroën: C1 1 пок., C2, C3 1 пок., C4 1 пок., C5 1 пок., DS3
- Dodge: Dart
- Fiat: 500, (312) 2 пок., Doblo 1 пок., (223, 119), Doblo 2 пок., (152, 263), Panda, (169) 2 пок., Punto, (199), Qubo (225), Tipo (356, 357)
- Ford: CMax, Focus
- Honda: CRV 1 пок., Civic 5 пок., (EG, EH, EJ), HRV 1 пок., Jazz 2 пок.
- Hyundai: Grandeur (TG), Santa Fe 3 пок., i10 1 пок., i20 2 пок., i30 1 пок., (FD), ix20 (JC)
- Jaguar: XJ 3 пок.
- Jeep: Compass 1 пок., Renegade
- Kia: Carens 2 пок., Ceed 1 пок., Magentis 1 пок., Picanto 1 пок., Rio 1 пок., Soul 1 пок., Sportage 1 пок., Venga 1 пок.
- Land Rover: Freelander 1 пок.
- MINI: Cooper
- Mazda: 2 (DE), 6 (GG), CX5 (KE)
- Mercedes: Aclass W177, Cclass W204, Cclass W205, Eclass W213, GLC, Sclass W221
- Mitsubishi: ASX, Colt 5 пок., Lancer (IX), Space Star 1 пок.
- Nissan: Micra 2 пок., Note (E11), Primera (P10), Qashqai 1 пок., (J10)
- Opel: Astra (G), Combo (D), Corsa (E), Mokka, Vivaro (B), Zafira (C)
- Peugeot: 205, 406, 508 1 пок., Bipper
- Porsche: Cayenne 1 пок.
- Renault: Clio 1 пок., Grand Scenic 2 пок., Scenic 1 пок., Twingo 1 пок., (C0, S0)
- Seat: Ibiza 4 пок.
- Skoda: Fabia 1 пок., Octavia, (A4, Tour), Yeti
- Smart: Fortwo (450)
- Suzuki: SX4 1 пок., Swift 3 пок., Vitara
- Toyota: Auris 1 пок., Avensis 1 пок.
- Volkswagen: Beetle (5C1, 5C7), Caddy 1 пок., Eos, Golf 7 пок., Jetta, Passat B3, Phaeton, Polo 3 пок.
- Volvo: 440/460, 740, 850, 940, C30, C70 1 пок., S40 1 пок., S60 1 пок., S70, S80 1 пок., S90 1 пок., V40 1 пок., V70 1 пок., V90 2 пок., XC70 1 пок.
Аналоги:
EL652, EA612, EA640, 406002, EL600, EB621, EB620, EL605, EL652, EL604, EA601, 406019, 1620012480
OEM-кросс:
61217604800, 61217604802, 61217604803, 61219352069, 61219364590, 64217604802, 37110F9620, 371102V482, 371101Y602, 371101Y482, 371101R680, 371101H483, A4539820208, 95244785, 88864595, 8660003820, 7711574556, 762313101, 000915105CB, 1201066, 1201111, 13502000, 13598118, 13598118AFG, 6R0915105A, 1608726880, 244102324R, 31285404, 61217604799, 37110B9100, 0009828608
| Виробник | BOSCH |
| Каталоговий номер | 0 092 S5A 050 |
| Застарілий номер | 0 092 S60 050 |
| Напряжение, В | 12 В |
| Призначення | Для легковых автомобилей |
| Емкость, Ач | 60 Ач |
| Пусковой ток, А | от 601 до 700 А |
| Плюсовая клемма | Справа |
| Подбор по емкостям | 60 А/ч |
| Тип | AGM |
| Степень обслуживаемости | Необслуживаемые |
| Днищевое крепление | есть |
| Клеммы | Толстые (стандарт) |
| Страна бренда | Німеччина |
| Исполнения корпуса | Європа |
| Напруга [В] | 12 |
| Місткість батареї [Аг] | 60 |
| Ток холодного пуска EN [A] | 680 |
| Довжина [мм] | 242 |
| Ширина (мм) | 175 |
| Висота [мм] | 190 |
| Розташування полюсних виводів | B13 |
| Виконання днищової планки | 1 |
| Вид затиску ланцюга | Акумуляторна батарея AGM |
| Акумуляторна батарея | 4047025244336 |
Застосування BOSCH 0 092 S5A 050 підходить до марок/моделей авто:
- Alfa Romeo: 164, GT (937), Giulietta (940), MiTo (955)
- Audi: A1 (GBA) SPORTBACK, A3 (8V1, 8VA, 8VS, 8V7), Q2, TT
- BMW: 1 Series E87, 3 Series E30, 3 Series E36, 3 Series E90, 5 Series E28, 5 Series E34
- Chevrolet: Aveo (T200), Volt (1G1)
- Citroën: C1 1 пок., C2, C3 1 пок., C4 1 пок., C5 1 пок., DS3
- Dodge: Dart
- Fiat: 500, (312) 2 пок., Doblo 1 пок., (223, 119), Doblo 2 пок., (152, 263), Panda, (169) 2 пок., Punto, (199), Qubo (225), Tipo (356, 357)
- Ford: CMax, Focus
- Honda: CRV 1 пок., Civic 5 пок., (EG, EH, EJ), HRV 1 пок., Jazz 2 пок.
- Hyundai: Grandeur (TG), Santa Fe 3 пок., i10 1 пок., i20 2 пок., i30 1 пок., (FD), ix20 (JC)
- Jaguar: XJ 3 пок.
- Jeep: Compass 1 пок., Renegade
- Kia: Carens 2 пок., Ceed 1 пок., Magentis 1 пок., Picanto 1 пок., Rio 1 пок., Soul 1 пок., Sportage 1 пок., Venga 1 пок.
- Land Rover: Freelander 1 пок.
- MINI: Cooper
- Mazda: 2 (DE), 6 (GG), CX5 (KE)
- Mercedes: Aclass W177, Cclass W204, Cclass W205, Eclass W213, GLC, Sclass W221
- Mitsubishi: ASX, Colt 5 пок., Lancer (IX), Space Star 1 пок.
- Nissan: Micra 2 пок., Note (E11), Primera (P10), Qashqai 1 пок., (J10)
- Opel: Astra (G), Combo (D), Corsa (E), Mokka, Vivaro (B), Zafira (C)
- Peugeot: 205, 406, 508 1 пок., Bipper
- Porsche: Cayenne 1 пок.
- Renault: Clio 1 пок., Grand Scenic 2 пок., Scenic 1 пок., Twingo 1 пок., (C0, S0)
- Seat: Ibiza 4 пок.
- Skoda: Fabia 1 пок., Octavia, (A4, Tour), Yeti
- Smart: Fortwo (450)
- Suzuki: SX4 1 пок., Swift 3 пок., Vitara
- Toyota: Auris 1 пок., Avensis 1 пок.
- Volkswagen: Beetle (5C1, 5C7), Caddy 1 пок., Eos, Golf 7 пок., Jetta, Passat B3, Phaeton, Polo 3 пок.
- Volvo: 440/460, 740, 850, 940, C30, C70 1 пок., S40 1 пок., S60 1 пок., S70, S80 1 пок., S90 1 пок., V40 1 пок., V70 1 пок., V90 2 пок., XC70 1 пок.
Аналоги:
EL652, EA612, EA640, 406002, EL600, EB621, EB620, EL605, EL652, EL604, EA601, 406019, 1620012480
OEM-кросс:
61217604800, 61217604802, 61217604803, 61219352069, 61219364590, 64217604802, 37110F9620, 371102V482, 371101Y602, 371101Y482, 371101R680, 371101H483, A4539820208, 95244785, 88864595, 8660003820, 7711574556, 762313101, 000915105CB, 1201066, 1201111, 13502000, 13598118, 13598118AFG, 6R0915105A, 1608726880, 244102324R, 31285404, 61217604799, 37110B9100, 0009828608
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 092 S5A 050 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

