
АКБ Bosch S5 AGM 80Аh/800А (-/+) (Стандартні клеми) 315x175x190 B13 - фланець 10.5мм (Пуск/AGM)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 092 S5A 110
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування BOSCH 0 092 S5A 110 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A1 (GBA) SPORTBACK, A3 (8V1, 8VA, 8VS, 8V7), A4 B5, A5, A6 C4, A7 (4GA, 4GF), A8 (D4), Q3 (8U), Q5 (FY), Q7 (4M), R8, TT
- BMW: 1 Series E81, 1 Series E82, 1 Series E87, 1 Series E88, 1 Series F20, 1 Series F21, 2 Series F22, F87, 2 Series F23, 2 Series F45 Active Tourer, 2 Series F46, 3 Series E36, 3 Series E46, 3 Series E90, 3 Series E91, 3 Series E92, 3 Series E93, 3 Series F30, F35, F80, 3 Series F31, 5 Series E34, 5 Series E60, E61, 5 Series F10, F18, 5 Series F11, X1 E84, X1 F48, X2 F39, X3 E83, X3 F25, X3 G01
- Chevrolet: Cruze (J300, J308, J305), Orlando (J309)
- Dodge: Challenger, Charger
- Ford: Connect, Tourneo, Transit
- Hyundai: Santa Fe 3 пок., Tucson 1 пок., i40 (VF), ix35
- Infiniti: Q30, QX30
- Jaguar: XF 1 пок.
- Jeep: Cherokee 2 пок., Renegade
- Kia: Optima 3 пок., Sportage 1 пок.
- Land Rover: Discovery 1 пок., Freelander 1 пок., Range Rover Evoque 1 пок.
- MINI: Cooper
- Mazda: 3 (BK)
- Mercedes: Aclass W176, Aclass W177, Bclass W246, W242, Cclass W204, Cclass W205, CLA, CLS, Eclass C207, Eclass C238, Eclass W212, Eclass W213, GLA, GLC, GLK, Sclass W221, Sclass W222, V222, X222, SLK, Vclass, Viano, Vito
- Opel: Astra (G), Insignia (A), Meriva (B), Vivaro (B), Zafira (C)
- Porsche: Boxster (981), Cayenne 1 пок., Cayman 1 пок., (987C)
- Renault: Laguna 1 пок., Trafic 1 пок.
- Seat: Alhambra 1 пок.
- Skoda: Superb 1 пок.
- Toyota: Avensis 1 пок.
- Volkswagen: Amarok, CC (358), Multivan 6 пок., Passat B3, Sharan 2 пок., Tiguan 2 пок., Touareg 3 пок., Transporter T6
- Volvo: S60 1 пок., S80 1 пок., S90 1 пок., V40 1 пок., V60 1 пок., V70 1 пок., XC60 1 пок., XC70 1 пок., XC90 1 пок.
Аналоги:
0092S5A130, EK800, 0092S5A080, 0092S50100, EL700, 0092S40100, 0092S40070, EA1000, 0092S4E081, 0092S50110, 0092S50130, EL800, 0092S4E111
OEM-кросс:
1201110, 13304141, 13575150, 13575153, 13598116, 13598116AFD, 1766484, 1825129, 2013334, 244100001R, 244105DA3A, 31652065, 371102D000, 371102W810, 371102Y802, 37110D3802, 3D0915105H, 5288126, 5GM915105AB, 61217555285, 61217555286, 61217555718, 61217555719, 61219364592, 61219364593, 7711423177, 7P0915105A, 8671016934, 93451971, 93858130, 95179615, 95374245, 95515593, 95861107521, AGM80, AH5210655AB, BE0H7800AB, CC1V10655AA, CHEVROLET, DP370APU080SH0U, DS7T10655AA, DU2J10655AAA, DV6T10655BB, DV6T10655BC, EC0730019, J9C9741, LR012981, LR032876, LR106759, ROMBAT, T2H3716, 000915105AG, 000915105DH, 000915105DJ, 1201000, 1201295, 12762420, 12772107, 13405237GR, 244100020R, 244103057R, 24456171, 28000YZZAQ, 288000R040, 288000R060, 2880031460, 28800YZZHE, 30659799, 30745776, 30772227, 31296299, 31358866, 31419211, 371102S720, 37110D7800, 4X4310655DA, 5GM915105H, 5GM915105J, 5GM915105Q, 5K0915105H, 5K0915105J, 5KO915105H, 61216913741, 61217550493, 61217604819, 61217604822, 61218361195, 61218376451, 61218377114, 61218381747, 61218381748, 6B9N10655RC, 6G9N10655RC, 71751149, 71751150, 7701376966, 7711419085, 8E0915105K, 93168578, 93865516, BE0H7700AA, C2S51726, CK4T10655BA, EC0730005, JZW915105B, LR032354, LR038128, VE0H7700AA, 95521080, 02C2S51726, 1201040, 1201091, 000915105CD, 5600VG, 9811722280, 95861107520, 99961108010, 99961108012, 13575150, 95374245
| Виробник | BOSCH |
| Каталоговий номер | 0 092 S5A 110 |
| Застарілий номер | 0 092 S60 110 |
| Напряжение, В | 12 В |
| Призначення | Для легковых автомобилей |
| Емкость, Ач | 80 Ач |
| Пусковой ток, А | от 701 до 800 А |
| Плюсовая клемма | Справа |
| Подбор по емкостям | от 71 А/ч до 80 А/ч |
| Тип | AGM |
| Степень обслуживаемости | Необслуживаемые |
| Днищевое крепление | есть |
| Клеммы | Толстые (стандарт) |
| Страна бренда | Німеччина |
| Исполнения корпуса | Європа |
| Напруга [В] | 12 |
| Місткість батареї [Аг] | 80 |
| Ток холодного пуска EN [A] | 800 |
| Довжина [мм] | 315 |
| Ширина (мм) | 175 |
| Висота [мм] | 190 |
| Розташування полюсних виводів | B13 |
| Виконання днищової планки | 1 |
| Вид затиску ланцюга | Акумуляторна батарея AGM |
| Акумуляторна батарея | 4047025244350 |
Застосування BOSCH 0 092 S5A 110 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A1 (GBA) SPORTBACK, A3 (8V1, 8VA, 8VS, 8V7), A4 B5, A5, A6 C4, A7 (4GA, 4GF), A8 (D4), Q3 (8U), Q5 (FY), Q7 (4M), R8, TT
- BMW: 1 Series E81, 1 Series E82, 1 Series E87, 1 Series E88, 1 Series F20, 1 Series F21, 2 Series F22, F87, 2 Series F23, 2 Series F45 Active Tourer, 2 Series F46, 3 Series E36, 3 Series E46, 3 Series E90, 3 Series E91, 3 Series E92, 3 Series E93, 3 Series F30, F35, F80, 3 Series F31, 5 Series E34, 5 Series E60, E61, 5 Series F10, F18, 5 Series F11, X1 E84, X1 F48, X2 F39, X3 E83, X3 F25, X3 G01
- Chevrolet: Cruze (J300, J308, J305), Orlando (J309)
- Dodge: Challenger, Charger
- Ford: Connect, Tourneo, Transit
- Hyundai: Santa Fe 3 пок., Tucson 1 пок., i40 (VF), ix35
- Infiniti: Q30, QX30
- Jaguar: XF 1 пок.
- Jeep: Cherokee 2 пок., Renegade
- Kia: Optima 3 пок., Sportage 1 пок.
- Land Rover: Discovery 1 пок., Freelander 1 пок., Range Rover Evoque 1 пок.
- MINI: Cooper
- Mazda: 3 (BK)
- Mercedes: Aclass W176, Aclass W177, Bclass W246, W242, Cclass W204, Cclass W205, CLA, CLS, Eclass C207, Eclass C238, Eclass W212, Eclass W213, GLA, GLC, GLK, Sclass W221, Sclass W222, V222, X222, SLK, Vclass, Viano, Vito
- Opel: Astra (G), Insignia (A), Meriva (B), Vivaro (B), Zafira (C)
- Porsche: Boxster (981), Cayenne 1 пок., Cayman 1 пок., (987C)
- Renault: Laguna 1 пок., Trafic 1 пок.
- Seat: Alhambra 1 пок.
- Skoda: Superb 1 пок.
- Toyota: Avensis 1 пок.
- Volkswagen: Amarok, CC (358), Multivan 6 пок., Passat B3, Sharan 2 пок., Tiguan 2 пок., Touareg 3 пок., Transporter T6
- Volvo: S60 1 пок., S80 1 пок., S90 1 пок., V40 1 пок., V60 1 пок., V70 1 пок., XC60 1 пок., XC70 1 пок., XC90 1 пок.
Аналоги:
0092S5A130, EK800, 0092S5A080, 0092S50100, EL700, 0092S40100, 0092S40070, EA1000, 0092S4E081, 0092S50110, 0092S50130, EL800, 0092S4E111
OEM-кросс:
1201110, 13304141, 13575150, 13575153, 13598116, 13598116AFD, 1766484, 1825129, 2013334, 244100001R, 244105DA3A, 31652065, 371102D000, 371102W810, 371102Y802, 37110D3802, 3D0915105H, 5288126, 5GM915105AB, 61217555285, 61217555286, 61217555718, 61217555719, 61219364592, 61219364593, 7711423177, 7P0915105A, 8671016934, 93451971, 93858130, 95179615, 95374245, 95515593, 95861107521, AGM80, AH5210655AB, BE0H7800AB, CC1V10655AA, CHEVROLET, DP370APU080SH0U, DS7T10655AA, DU2J10655AAA, DV6T10655BB, DV6T10655BC, EC0730019, J9C9741, LR012981, LR032876, LR106759, ROMBAT, T2H3716, 000915105AG, 000915105DH, 000915105DJ, 1201000, 1201295, 12762420, 12772107, 13405237GR, 244100020R, 244103057R, 24456171, 28000YZZAQ, 288000R040, 288000R060, 2880031460, 28800YZZHE, 30659799, 30745776, 30772227, 31296299, 31358866, 31419211, 371102S720, 37110D7800, 4X4310655DA, 5GM915105H, 5GM915105J, 5GM915105Q, 5K0915105H, 5K0915105J, 5KO915105H, 61216913741, 61217550493, 61217604819, 61217604822, 61218361195, 61218376451, 61218377114, 61218381747, 61218381748, 6B9N10655RC, 6G9N10655RC, 71751149, 71751150, 7701376966, 7711419085, 8E0915105K, 93168578, 93865516, BE0H7700AA, C2S51726, CK4T10655BA, EC0730005, JZW915105B, LR032354, LR038128, VE0H7700AA, 95521080, 02C2S51726, 1201040, 1201091, 000915105CD, 5600VG, 9811722280, 95861107520, 99961108010, 99961108012, 13575150, 95374245
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 092 S5A 110 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
