-25%

Втулка заднього стабілізатора Hynday Matrix 02- (D= 15.8mm)
140 ₴
105 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: GOM-H40
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування ASHIKA GOM-H40 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: Matrix
Аналоги:
PSA-H005, 44-10325, PXCLA-008, 41434, HYSB-LAVR, 90941434, F8-7065, HY-SB-12671, J70538YMT, N4290503, GOJH40, 55513-17000, ADG080134, GBUH-321, TD1096W
OEM-кросс:
5551317000
| Виробник | ASHIKA (Італія) |
| Каталоговий номер | GOM-H40 |
| Сторона встановлення | задній міст |
| Довжина [мм] | 44 |
| Ширина (мм) | 30 |
| Висота [мм] | 33 |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| EAN | 8033001776614 |
Застосування ASHIKA GOM-H40 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: Matrix
Аналоги:
PSA-H005, 44-10325, PXCLA-008, 41434, HYSB-LAVR, 90941434, F8-7065, HY-SB-12671, J70538YMT, N4290503, GOJH40, 55513-17000, ADG080134, GBUH-321, TD1096W
OEM-кросс:
5551317000
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | GOM-H40 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 33 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴
