-25%

Втулка заднього стабілізатора Opel Vectra B 1.6-2.6 10.95-07.03
450 ₴
337,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04386
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування METALCAUCHO 04386 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Vectra (B)
Аналоги:
829046910, 17453, 2354, 5103620, 1250100800, OP-BS059, TD543W, 809301
OEM-кросс:
5402631
| Виробник | METALCAUCHO (Іспанія) |
| Каталоговий номер | 04386 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Не для артикулу номер | 2574 |
| Висота [мм] | 60 |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 64 |
| Тип установки | Гумово-металева опора |
| Вага [г] | 255 |
| Вага [кг] | 0.255 |
Застосування METALCAUCHO 04386 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Vectra (B)
Аналоги:
829046910, 17453, 2354, 5103620, 1250100800, OP-BS059, TD543W, 809301
OEM-кросс:
5402631
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalcaucho |
| Код запчастини | 04386 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,50 ₴
