-25%

Втулка стаб. передній Subaru Impreza/Outback 00-/Forester 02- (D= 19.5mm)
160 ₴
120 ₴
- В наявності
- Код: GOM-724
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування ASHIKA GOM-724 підходить до марок/моделей авто:
- Subaru: Forester 2 пок.
Аналоги:
SBS-8009, SSB-009, 20414SA000, GOJ724, J77011YMT, 2305-0639, 517274, RU-724, ZGS-SB-008, TED12974, TED99454
OEM-кросс:
20401AC031, 20414SA000
| Виробник | ASHIKA (Італія) |
| Каталоговий номер | GOM-724 |
| Довжина [см] | 40 |
| Ширина (мм) | 45.5 |
| Висота [мм] | 41 |
| Внутрішній діаметр | 19.5 |
| Сторона встановлення | передняя ось. двусторонне |
| Довжина [мм] | 40 |
| EAN | 8052553076829 |
Застосування ASHIKA GOM-724 підходить до марок/моделей авто:
- Subaru: Forester 2 пок.
Аналоги:
SBS-8009, SSB-009, 20414SA000, GOJ724, J77011YMT, 2305-0639, 517274, RU-724, ZGS-SB-008, TED12974, TED99454
OEM-кросс:
20401AC031, 20414SA000
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | GOM-724 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 45.5 мм |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.5 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
