-25%

Гальмівнi колодки задні Fiat Ducato 02-
1 037 ₴
777,75 ₴
- В наявності
- Код: 221949
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 221949 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Jumper 1 пок., (230P, 230L), Jumper 2 пок., (244)
- Fiat: Ducato (230, 230L) 1 пок., Ducato (244) 2 пок., Ducato (250, 290) 3 пок.
- Peugeot: Boxer (U3), Boxer (U5)
Аналоги:
420003, FVR1480, 05P885, 2396001, P50074, 0986494049, 0986424769, 109-1600, 141524-066, 209113, 5040190, 71390
OEM-кросс:
425247, 9949407, 9949408, 425246, 71752985, 425468, 77362274, 77364860
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 221949 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 20 |
| Ширина (мм) | 109.8 |
| Висота [мм] | 49.9 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 23921/20 |
| Товщина 1 [мм] | 20.3 |
| Висота 1 [мм] | 49.8 |
| Ширина 1 [мм] | 109.7 |
| EAN | 5703858636708 |
Застосування NK 221949 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Jumper 1 пок., (230P, 230L), Jumper 2 пок., (244)
- Fiat: Ducato (230, 230L) 1 пок., Ducato (244) 2 пок., Ducato (250, 290) 3 пок.
- Peugeot: Boxer (U3), Boxer (U5)
Аналоги:
420003, FVR1480, 05P885, 2396001, P50074, 0986494049, 0986424769, 109-1600, 141524-066, 209113, 5040190, 71390
OEM-кросс:
425247, 9949407, 9949408, 425246, 71752985, 425468, 77362274, 77364860
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 221949 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 109.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777,75 ₴
