-25%

Гальмівнi колодки передні Audi A4, A4 Allroad, A5 1.4-3.0D=05.15-
2 533 ₴
1 899,75 ₴
- В наявності
- Код: 2247124
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 2247124 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4 Allroad B9, A4 B9, A5, A6 C8, A7 (4KA), Q5 (FY)
Аналоги:
109-1678, 0986424433, 2240201, 0252238317, LP3219, 22402.160.1, 13.0460-7314.2, 0252240216, WS0403A, FDB4871, FDB4616, 8DB355024-951
OEM-кросс:
8W0698151AB, 8W0698151AD, 8W0698151K, 8W0698151M
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 2247124 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Датчик зносу | з інтегрованим контактом датчика зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Висота 1 [мм] | 63.6 |
| Ширина 1 [мм] | 155.2 |
Застосування NK 2247124 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4 Allroad B9, A4 B9, A5, A6 C8, A7 (4KA), Q5 (FY)
Аналоги:
109-1678, 0986424433, 2240201, 0252238317, LP3219, 22402.160.1, 13.0460-7314.2, 0252240216, WS0403A, FDB4871, FDB4616, 8DB355024-951
OEM-кросс:
8W0698151AB, 8W0698151AD, 8W0698151K, 8W0698151M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 2247124 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899,75 ₴
