-25%

Гальмівнi колодки передні DB W168 A 97-
1 173 ₴
879,75 ₴
- В наявності
- Код: 223333
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223333 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Aclass W168
Аналоги:
1363601210, 37078, FDB1303, LP1401, 22-0310-0, FDB1357, 0650.00, 209169, B110439, 301549, GDB1292, P50036
OEM-кросс:
1684201120, 1684201220, 1684201520, A1684200020, A1684200120, A1684200720, A1684200820, A1684201120, A1684201220, A1684201320, A1684201420, A1684201520
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223333 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17 |
| Ширина (мм) | 116.6 |
| Висота [мм] | 57.4 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| WVA номер | WVA 23070 |
| Товщина 1 [мм] | 15.7 |
| Висота 1 [мм] | 57.3 |
| Ширина 1 [мм] | 116.5 |
| EAN | 5703858578305 |
Застосування NK 223333 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Aclass W168
Аналоги:
1363601210, 37078, FDB1303, LP1401, 22-0310-0, FDB1357, 0650.00, 209169, B110439, 301549, GDB1292, P50036
OEM-кросс:
1684201120, 1684201220, 1684201520, A1684200020, A1684200120, A1684200720, A1684200820, A1684201120, A1684201220, A1684201320, A1684201420, A1684201520
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223333 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879,75 ₴
