-25%

Гальмівнi колодки передні Fiat Doblo/Lancia Delta III 1.9 D=Multijet 01/09-
1 683 ₴
1 262,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 222390
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 222390 підходить до марок/моделей авто:
- Chrysler: Delta
- Fiat: Doblo 1 пок., (223, 119), Doblo 2 пок., (152, 263), Fiorino (225), Qubo (225)
- Opel: Combo (D)
Аналоги:
113-1306X, 109-1218, FDB1467, 113-1306, 420032, 0986424596, 37714, 37280, FDB1466, 181903, 209128, 22-0824-0
OEM-кросс:
77365396, 77365311, 77364929, 1605164, 95511378, 77365796, 77365796, 71770106, 1605267, 77365796, 95518217, 1605182, 1605293, 95515028, 95518219, 95525468
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 222390 |
| Товщина [мм] | 20 |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Висота [мм] | 69 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 216 |
| Товщина 1 [мм] | 19.4 |
| Висота 1 [мм] | 68.8 |
| Ширина 1 [мм] | 155.2 |
| EAN | 5703858859091 |
Застосування NK 222390 підходить до марок/моделей авто:
- Chrysler: Delta
- Fiat: Doblo 1 пок., (223, 119), Doblo 2 пок., (152, 263), Fiorino (225), Qubo (225)
- Opel: Combo (D)
Аналоги:
113-1306X, 109-1218, FDB1467, 113-1306, 420032, 0986424596, 37714, 37280, FDB1466, 181903, 209128, 22-0824-0
OEM-кросс:
77365396, 77365311, 77364929, 1605164, 95511378, 77365796, 77365796, 71770106, 1605267, 77365796, 95518217, 1605182, 1605293, 95515028, 95518219, 95525468
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 222390 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500C / 595C / 695C, Fiorino, Delta, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 262,25 ₴
