-25%

Гальмівнi колодки передні Fiat Ducato 02-/Peugeot Boxer 02-
1 768 ₴
1 326 ₴
- В наявності
- Код: 221947
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 221947 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Jumper 1 пок., (230P, 230L), Jumper 2 пок., (244)
- Fiat: Ducato (230, 230L) 1 пок., Ducato (244) 2 пок., Ducato (250, 290) 3 пок.
- Peugeot: Boxer (U3), Boxer (U5)
Аналоги:
9023137, 20699, 4163602410, 109-1657, BP2997, 37578, FVR1927, 08-072, 4163601010, LP1750, 0986495254, 05P966, 0252446519, 0986494048
OEM-кросс:
425243, 425458, 9949482, 9949516, 9949409, 77362219, 71752979, 425242, 77364862
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 221947 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 19 |
| Ширина (мм) | 140.8 |
| Висота [мм] | 65.9 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість приєднань | 1 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 23917/19 |
| Товщина 1 [мм] | 19.3 |
| Висота 1 [мм] | 66.1 |
| Ширина 1 [мм] | 140.8 |
| EAN | 5703858636685 |
Застосування NK 221947 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Jumper 1 пок., (230P, 230L), Jumper 2 пок., (244)
- Fiat: Ducato (230, 230L) 1 пок., Ducato (244) 2 пок., Ducato (250, 290) 3 пок.
- Peugeot: Boxer (U3), Boxer (U5)
Аналоги:
9023137, 20699, 4163602410, 109-1657, BP2997, 37578, FVR1927, 08-072, 4163601010, LP1750, 0986495254, 05P966, 0252446519, 0986494048
OEM-кросс:
425243, 425458, 9949482, 9949516, 9949409, 77362219, 71752979, 425242, 77364862
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 221947 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 326 ₴
