-25%

Гальмівнi колодки передні Smart (Made by MCC) Smart 98-
1 044 ₴
783 ₴
- В наявності
- Код: 223344
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223344 підходить до марок/моделей авто:
- Smart: Cabrio, CityCoupe, Fortwo (450), Fortwo (451), Roadster (452)
Аналоги:
05P761, LP1465, 16485, 6163600110, 55390, 0252199915, 0986424471, BDS479, 302015, 13046039792, C1M019ABE, 37220
OEM-кросс:
0001431V003, 4514210010, 001431V003, 0001431V002, 0001431V002000000, 0001431V00400000, 0001431V003000000, C0001431V002000000, 1431V002, C0001431V002, 0001431V004000000, 4514210110, 4514210210
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223344 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 15.6 |
| Ширина (мм) | 90 |
| Висота [мм] | 70 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| WVA номер | WVA 21998/15.5 |
| Товщина 1 [мм] | 14.9 |
| Товщина 2 [мм] | 14.9 |
| Висота 1 [мм] | 70 |
| Висота 2 [мм] | 70 |
| Ширина 1 [мм] | 90 |
| Ширина 2 [мм] | 90 |
| EAN | 5703858578398 |
Застосування NK 223344 підходить до марок/моделей авто:
- Smart: Cabrio, CityCoupe, Fortwo (450), Fortwo (451), Roadster (452)
Аналоги:
05P761, LP1465, 16485, 6163600110, 55390, 0252199915, 0986424471, BDS479, 302015, 13046039792, C1M019ABE, 37220
OEM-кросс:
0001431V003, 4514210010, 001431V003, 0001431V002, 0001431V002000000, 0001431V00400000, 0001431V003000000, C0001431V002000000, 1431V002, C0001431V002, 0001431V004000000, 4514210110, 4514210210
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223344 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 90 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 90 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe, Roadster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴
