-25%

Гальмівнi колодки передні Vollvo XC60 15-
2 448 ₴
1 836 ₴
- В наявності
- Код: 224830
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224830 підходить до марок/моделей авто:
- Volvo: XC60 1 пок.
Аналоги:
2238601, 13046073272, 22386.185.1, 302313, 13.0470-7327.2, GDB2146, FDB4943, P86026, 1689.00, 21689.00, 16944, PA-0335AF
OEM-кросс:
31445986, 31445985
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224830 |
| Товщина [мм] | 18.3 |
| Ширина (мм) | 180.2 |
| Висота [мм] | 72 |
| Датчик зносу | не підготовлено для датчика зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 18.3 |
| Товщина 2 [мм] | 17.7 |
| Висота 1 [мм] | 72 |
| Висота 2 [мм] | 72 |
| Ширина 1 [мм] | 180.2 |
| Ширина 2 [мм] | 181.3 |
| EAN | 5703858779764 |
Застосування NK 224830 підходить до марок/моделей авто:
- Volvo: XC60 1 пок.
Аналоги:
2238601, 13046073272, 22386.185.1, 302313, 13.0470-7327.2, GDB2146, FDB4943, P86026, 1689.00, 21689.00, 16944, PA-0335AF
OEM-кросс:
31445986, 31445985
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224830 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 180.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 181.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 836 ₴
