-25%

Гальмівнi колодки передні VW Touareg 02-
1 734 ₴
1 300,50 ₴
- В наявності
- Код: 224783
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224783 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Touareg 1 пок.
Аналоги:
BP3142, 109-1288, LP1950, P85090, FDB1826, FDB1625, 420078, 37482, GDB1651, 0986494164, 2104522, 1045.22
OEM-кросс:
7L6698151B
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224783 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.6 |
| Ширина (мм) | 156 |
| Висота [мм] | 74.8 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість приєднань | 2 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 280 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 23749 |
| Товщина 1 [мм] | 18.5 |
| Товщина 2 [мм] | 18.5 |
| Висота 1 [мм] | 73.5 |
| Висота 2 [мм] | 75.2 |
| Ширина 1 [мм] | 155 |
| Ширина 2 [мм] | 156.2 |
| EAN | 5703858785376 |
Застосування NK 224783 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Touareg 1 пок.
Аналоги:
BP3142, 109-1288, LP1950, P85090, FDB1826, FDB1625, 420078, 37482, GDB1651, 0986494164, 2104522, 1045.22
OEM-кросс:
7L6698151B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224783 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300,50 ₴
