-25%

Гальмівний диск передній Citroen/Fiat/Peugeot 00-
1 207 ₴
905,25 ₴
- В наявності
- Код: FT31038
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування FAST FT31038 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Jumpy 1 пок.
- Fiat: Scudo, (220), Ulysse (179AX, 220)
- Peugeot: 806 (U60), Expert 1 пок.
Аналоги:
DF2716, PB2523, 23-0338, 11-155210006, 0986478812, 208101, BG2844, C3P012ABE, 630511, BD-4620, RD.3325.DF2716, 16288
OEM-кросс:
71738908, 1317651080, 1309392080, 4249H5, 4249C8, 4246J3, 4246J2, E169008, 0001309392080
| Виробник | FAST (Італія) |
| Каталоговий номер | FT31038 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 59 |
| Діаметр [мм] | 281 |
| Висота [мм] | 43.5 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 26 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
Застосування FAST FT31038 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Jumpy 1 пок.
- Fiat: Scudo, (220), Ulysse (179AX, 220)
- Peugeot: 806 (U60), Expert 1 пок.
Аналоги:
DF2716, PB2523, 23-0338, 11-155210006, 0986478812, 208101, BG2844, C3P012ABE, 630511, BD-4620, RD.3325.DF2716, 16288
OEM-кросс:
71738908, 1317651080, 1309392080, 4249H5, 4249C8, 4246J3, 4246J2, E169008, 0001309392080
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Код запчастини | FT31038 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 44 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905,25 ₴
