-25%

Гальмівний супорт задній (лівий) Ford Galaxy Seat Alhambra Vw Sharan, Transporter Iv 1.8-2.8 07.90-03.10
3 298 ₴
2 473,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2147243
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 2147243 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: Galaxy
- Seat: Alhambra 1 пок.
- Volkswagen: Sharan 1 пок., Transporter T4
Аналоги:
238022, D4846C, 400945, 113-1301X, 113-1346X, 114-0019, P385101, D4846K, D4083, 400150, 114-5001, 522081
OEM-кросс:
7D0615423B, 1109021, 7D0615423A, YM212B119AA, YM212B119AA
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 2147243 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Діаметр [мм] | 38 |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Тип гальмівного супорта | супорт гальма (1 поршень) Гальмівний супорт з вбуд. стоянковою системою |
| Матеріал | Чавун |
| Для гальмівного диска завтовшки [мм] | 12 13.5 |
| Для гальмівного диска діаметром [мм] | 294 280 |
| Розмір колісного диска [дюйм] | 16 |
| Обмеження виробника | LUCAS |
| Для ∅ кабелю [мм] | 6 |
| Парні номери артикулів | 2147244 |
| EAN | 5703858213510 |
Застосування NK 2147243 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: Galaxy
- Seat: Alhambra 1 пок.
- Volkswagen: Sharan 1 пок., Transporter T4
Аналоги:
238022, D4846C, 400945, 113-1301X, 113-1346X, 114-0019, P385101, D4846K, D4083, 400150, 114-5001, 522081
OEM-кросс:
7D0615423B, 1109021, 7D0615423A, YM212B119AA, YM212B119AA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 2147243 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр поршня | 38 мм |
| Товщина диска | 13.5 мм |
| Діаметр диска | 294 мм |
| Призначення | Заднє ліве колесо |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Матеріал супорта | Чавун |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California, Alhambra, Sharan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 473,50 ₴
