-25%

Гальмівний супорт задній ліва Kia Ceed, 07-
2 975 ₴
2 231,25 ₴
- В наявності
- Код: 213545
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 213545 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: i30 1 пок., (FD)
- Kia: Ceed 1 пок., Pro Ceed 1 пок.
Аналоги:
114-0124, 113-1466X, P344705, D42034C, 234928, 402146, CZH1530, 42615067, ADBP450045, 721941, JBC0553, HZT-HY-504
OEM-кросс:
582101H300, 582101H300, 583101HA00
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 213545 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Діаметр [мм] | 34 |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Тип гальмівного супорта | супорт гальма (1 поршень) |
| Матеріал | Чавун |
| Для гальмівного диска завтовшки [мм] | 10 |
| Для гальмівного диска діаметром [мм] | 262 |
| Обмеження виробника | KASCO |
| Парні номери артикулів | 213546 |
| EAN | 5700750080356 |
Застосування NK 213545 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: i30 1 пок., (FD)
- Kia: Ceed 1 пок., Pro Ceed 1 пок.
Аналоги:
114-0124, 113-1466X, P344705, D42034C, 234928, 402146, CZH1530, 42615067, ADBP450045, 721941, JBC0553, HZT-HY-504
OEM-кросс:
582101H300, 582101H300, 583101HA00
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 213545 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр поршня | 34 мм |
| Товщина диска | 10 мм |
| Діаметр диска | 262 мм |
| Призначення | Заднє ліве колесо |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Матеріал супорта | Чавун |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30, Pro Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 231,25 ₴
