-25%

Гальмівний супорт задній лівий Audi A4 Seat Exeo 1.6-3.0D=07.00-05.13
3 978 ₴
2 983,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 2147263
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 2147263 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4 B6, A4 B7
- Seat: Exeo
Аналоги:
04-10048-01, 520572, 238022, D4846C, 400945, P385101, D4846K, 114-0001, 114-5001, 185001M, 393740, 520571, 185001, 66151721201
OEM-кросс:
8E0615423B, 8E0615423G
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 2147263 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Діаметр [мм] | 38 |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Тип гальмівного супорта | Гальмівний супорт з вбуд. стоянковою системою супорт гальма (1 поршень) |
| Матеріал | алюміній |
| Для гальмівного диска завтовшки [мм] | 10 12 |
| Для гальмівного диска діаметром [мм] | 245 255 |
| Обмеження виробника | LUCAS |
| Парні номери артикулів | 2147264 |
| EAN | 5703858714123 |
Застосування NK 2147263 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4 B6, A4 B7
- Seat: Exeo
Аналоги:
04-10048-01, 520572, 238022, D4846C, 400945, P385101, D4846K, 114-0001, 114-5001, 185001M, 393740, 520571, 185001, 66151721201
OEM-кросс:
8E0615423B, 8E0615423G
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 2147263 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр поршня | 38 мм |
| Товщина диска | 12 мм |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Призначення | Заднє ліве колесо |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Матеріал супорта | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Exeo, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 983,50 ₴
