-25%

Гальмівні колодки VW Touareg 2.5/Porsche Cayenne 3.2 задні 02-
1 853 ₴
1 389,75 ₴
- В наявності
- Код: 224767
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224767 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Multivan 5 пок., Touareg 1 пок., Transporter T5
Аналоги:
1163706710, FDB1627, LP2087, BP3372, 0986494219, 21187.02, FVR1647, FDB1460, 0986494309, 109-1682, 08-055, 39698027
OEM-кросс:
7L6698451, 7H8698451, 7L6698451C
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224767 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 19 |
| Ширина (мм) | 141.5 |
| Висота [мм] | 50.9 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість приєднань | 2 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 141.5 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 18.2 |
| Висота 1 [мм] | 60.1 |
| Ширина 1 [мм] | 141 |
| EAN | 5703858659615 |
Застосування NK 224767 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Multivan 5 пок., Touareg 1 пок., Transporter T5
Аналоги:
1163706710, FDB1627, LP2087, BP3372, 0986494219, 21187.02, FVR1647, FDB1460, 0986494309, 109-1682, 08-055, 39698027
OEM-кросс:
7L6698451, 7H8698451, 7L6698451C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224767 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389,75 ₴
