-25%

Гальмівні колодки задні Kia Carens III (FG) 06-/Hyundai IX35 2.0CRDi 10-
1 020 ₴
765 ₴
- В наявності
- Код: 51-0K-K10
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування ASHIKA 51-0K-K10 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: i10 1 пок.
- Kia: Carens 2 пок.
Аналоги:
109-1734, C20309ABE, GDB3462, KBP-4019, BP3359, 0986494400, FDB4193, 181827, BDS607, 37621, LP2051, P30040
OEM-кросс:
583021DE00, 583021DA00, 583021DA01
| Виробник | ASHIKA (Італія) |
| Каталоговий номер | 51-0K-K10 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Довжина [мм] | 100.5 |
| Висота [мм] | 44 |
| Товщина [мм] | 16 |
| WVA номер | 24491 |
| Перевірочне значення | ECE R90 APPROVED |
| EAN | 8033001417319 |
Застосування ASHIKA 51-0K-K10 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: i10 1 пок.
- Kia: Carens 2 пок.
Аналоги:
109-1734, C20309ABE, GDB3462, KBP-4019, BP3359, 0986494400, FDB4193, 181827, BDS607, 37621, LP2051, P30040
OEM-кросс:
583021DE00, 583021DA00, 583021DA01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 51-0K-K10 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 100.5 мм |
| Висота | 44 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴
