-25%

Гальмівні колодки задні MERCEDES A (W176), B (W246, W242), GLA (X156), SLC (R172)
1 462 ₴
1 096,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 223370
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223370 підходить до марок/моделей авто:
- Infiniti: Q30, QX30
- Mercedes: Aclass W176, Bclass W246, W242, CLA, GLA, SLK
Аналоги:
2484801, FDB4163, P50135, P50140, 37905, GDB1920, 2484803, 1477.00, N3611063, C2M038ABE, A0074209620, 2484805
OEM-кросс:
0064207920, 0064208020, 0064208120, 0064208320, 0074209520, 0084202320, 0074209420, 0074203420, 0074209620, A0064202320, A0064207920, A0064208020, A0064208120, A0064208320, A0074203420, A0074209420, 440605DA0A, 440605DA0C, 44060HG00A
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223370 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 18.5 |
| Ширина (мм) | 106.5 |
| Висота [мм] | 59 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Кут нахилу при вбудовуванні | 114 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 17.5 |
| Висота 1 [мм] | 59 |
| Ширина 1 [мм] | 106.2 |
| EAN | 5703858875275 |
Застосування NK 223370 підходить до марок/моделей авто:
- Infiniti: Q30, QX30
- Mercedes: Aclass W176, Bclass W246, W242, CLA, GLA, SLK
Аналоги:
2484801, FDB4163, P50135, P50140, 37905, GDB1920, 2484803, 1477.00, N3611063, C2M038ABE, A0074209620, 2484805
OEM-кросс:
0064207920, 0064208020, 0064208120, 0064208320, 0074209520, 0084202320, 0074209420, 0074203420, 0074209620, A0064202320, A0064207920, A0064208020, A0064208120, A0064208320, A0074203420, A0074209420, 440605DA0A, 440605DA0C, 44060HG00A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223370 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 106.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, SLC, B-Class, QX30, GLA-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096,50 ₴
