-25%

Гальмівні колодки задні Mitsubishi Colt/Lancer 1.6/1.8 GTi 88-94
558 ₴
418,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223009
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223009 підходить до марок/моделей авто:
- Mitsubishi: Colt 3 пок., Eclipse 1 пок., Eclipse 2 пок., Galant 4 пок.
Аналоги:
0252112514, SP1142, LP1594, 2165001, ADC44245, FDB759, 5000-0759, BDS462, C25000ABE, P54015, 221500, 235700
OEM-кросс:
MR389564, MZ690008, MR389566, MB366288, MB699154, MR389562, MB699723, MB377826, MB534995, MR389561, MZ690330, X3516002
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223009 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 14.5 |
| Ширина (мм) | 98.2 |
| Висота [мм] | 44.3 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 21125/14.5 |
| Товщина 1 [мм] | 14.5 |
| Висота 1 [мм] | 44.3 |
| Ширина 1 [мм] | 98.3 |
| EAN | 5703858577537 |
Застосування NK 223009 підходить до марок/моделей авто:
- Mitsubishi: Colt 3 пок., Eclipse 1 пок., Eclipse 2 пок., Galant 4 пок.
Аналоги:
0252112514, SP1142, LP1594, 2165001, ADC44245, FDB759, 5000-0759, BDS462, C25000ABE, P54015, 221500, 235700
OEM-кросс:
MR389564, MZ690008, MR389566, MB366288, MB699154, MR389562, MB699723, MB377826, MB534995, MR389561, MZ690330, X3516002
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223009 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 98.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з моделлю | Colt, Eclipse, Galant, Lancer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418,50 ₴
