-25%

Гальмівні колодки задні Opel Astra G, Zafira A
1 008 ₴
756 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223619
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223619 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Astra (G), Zafira (A)
Аналоги:
37296, RM0153, C2X006ABE, 1263700210, 05P1227, C2X010ABE, 113-1354, 22-0259-0, 37059, LP1553, FDB1294, 0252325817/W
OEM-кросс:
1605039, 1605105, 9195685, 9198598, 1605025, 9195642, 1605093, 9195641, 1605040, 9193251, 1605961, 9117717, 1605037, 9195147
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223619 |
| Товщина [мм] | 16 |
| Ширина (мм) | 104.8 |
| Висота [мм] | 42.7 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 23258 |
| Товщина 1 [мм] | 15.6 |
| Висота 1 [мм] | 42.5 |
| Ширина 1 [мм] | 104.7 |
| EAN | 5703858578718 |
Застосування NK 223619 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Astra (G), Zafira (A)
Аналоги:
37296, RM0153, C2X006ABE, 1263700210, 05P1227, C2X010ABE, 113-1354, 22-0259-0, 37059, LP1553, FDB1294, 0252325817/W
OEM-кросс:
1605039, 1605105, 9195685, 9198598, 1605025, 9195642, 1605093, 9195641, 1605040, 9193251, 1605961, 9117717, 1605037, 9195147
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223619 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 104.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Corsa, Astra, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴
