-25%

Гальмівні колодки задні Opel Movano B 10- /Nissan NV400 11- /Renault Master 10-
1 564 ₴
1 173 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 223965
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223965 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Movano (B)
- Renault: Master 3 пок.
Аналоги:
05P1578, 0252517218/W, KBP-6590, BP3441, 109-1890, 1439.01, 05P1570, 0252511218/W, FVR4348, 0986494499, 209049, 37846
OEM-кросс:
4421289, 44060866R, 95507110, 440603321R, 4406239, 4502883, 95513823, 95521680, 440600866R, 440600941R, 440606011R, 440608697R, 8660003511
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223965 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 18.2 |
| Ширина (мм) | 163.7 |
| Висота [мм] | 62.8 |
| Датчик зносу | з інтегрованим контактом датчика зношування |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 310 |
| Шини | зі здвоєними шинами |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 17.5 |
| Товщина 2 [мм] | 17.5 |
| Висота 1 [мм] | 63 |
| Висота 2 [мм] | 63 |
| Ширина 1 [мм] | 163.4 |
| Ширина 2 [мм] | 163.4 |
| EAN | 5703858865863 |
Застосування NK 223965 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Movano (B)
- Renault: Master 3 пок.
Аналоги:
05P1578, 0252517218/W, KBP-6590, BP3441, 109-1890, 1439.01, 05P1570, 0252511218/W, FVR4348, 0986494499, 209049, 37846
OEM-кросс:
4421289, 44060866R, 95507110, 440603321R, 4406239, 4502883, 95513823, 95521680, 440600866R, 440600941R, 440606011R, 440608697R, 8660003511
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223965 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 163.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 163.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴
