-25%

Гальмівні колодки задні Subaru Outback 2.0 D=2015-
1 241 ₴
930,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 224419
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224419 підходить до марок/моделей авто:
- Subaru: Forester 5 пок., Levorg, Outback 5 пок., XV 1 пок., XV 2 пок.
Аналоги:
109-1755, KBP-8028, 2215801, 182242, MSC8005A, 13046073422, 21638.02, 0986494836, 22158.145.1, P78026, 1638.02, GDB3639
OEM-кросс:
26696AL000
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224419 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 14.5 |
| Товщина 2 [мм] | 14.5 |
| Висота 1 [мм] | 52.3 |
| Висота 2 [мм] | 47.6 |
| Ширина 1 [мм] | 123 |
| Ширина 2 [мм] | 123 |
Застосування NK 224419 підходить до марок/моделей авто:
- Subaru: Forester 5 пок., Levorg, Outback 5 пок., XV 1 пок., XV 2 пок.
Аналоги:
109-1755, KBP-8028, 2215801, 182242, MSC8005A, 13046073422, 21638.02, 0986494836, 22158.145.1, P78026, 1638.02, GDB3639
OEM-кросс:
26696AL000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224419 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, WRX, Levorg, Legacy, Outback, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930,75 ₴
