-25%

Гальмівні колодки задні Toyota Avensis 1.6i-2.2D-4D=09-
1 122 ₴
841,50 ₴
- В наявності
- Код: 224589
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224589 підходить до марок/моделей авто:
- Toyota: Avensis 3 пок.
Аналоги:
420044, KBP-9107, 0252488516/W, 109-1298, SP1578, 13.0460-3853.2, 4863701010, BP3423, 2499501, GDB4175, FDB4411, 0986494403
OEM-кросс:
446605041, 446605040, 0446605041, 0446605040, 0446605042, 0446605043, 04466YZZE5
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224589 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 17 |
| Ширина (мм) | 108.9 |
| Висота [мм] | 49.96 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 15.8 |
| Товщина 2 [мм] | 15.8 |
| Висота 1 [мм] | 52.8 |
| Висота 2 [мм] | 50 |
| Ширина 1 [мм] | 109 |
| Ширина 2 [мм] | 109 |
| EAN | 5703858854331 |
Застосування NK 224589 підходить до марок/моделей авто:
- Toyota: Avensis 3 пок.
Аналоги:
420044, KBP-9107, 0252488516/W, 109-1298, SP1578, 13.0460-3853.2, 4863701010, BP3423, 2499501, GDB4175, FDB4411, 0986494403
OEM-кросс:
446605041, 446605040, 0446605041, 0446605040, 0446605042, 0446605043, 04466YZZE5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224589 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 109 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 109 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841,50 ₴
