-25%

Гальмівні колодки задні Toyota Corolla/Auris/Yaris 1.0i-2.2D=01.07-
1 020 ₴
765 ₴
- В наявності
- Код: 224582
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224582 підходить до марок/моделей авто:
- Lexus: CT (200h)
- Subaru: Trezia
- Toyota: Auris 1 пок., Corolla (E15), Corolla (E18), Prius (W30), Prius (XW50), Urban Cruiser, Verso, Yaris 2 пок., (P9), Yaris 3 пок., (P13), iQ
Аналоги:
C22035ABE, SP2094, RD.24610STD, 4863701910, 37405, 0986494182, ADT342167, KBP-9104, MPT20, 0986494651, 0986495282, BP3322
OEM-кросс:
0446652120, 446652120, 0446612130, 0446652140, 0446602191, 0446612130, 0446612140, 0446612150, 0446612190, 0446647020, 0446647030, 0446647060, 0446647061, 0446647080, 0446652121, 0446652140, 0446652141, 0446652151, 0446652170, 0446676010, 0446676011, 0446676012, 0446647040, 0446652070
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224582 |
| Застарілий номер | 224580 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 14.8 |
| Ширина (мм) | 98.2 |
| Висота [мм] | 42.5 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 14.4 |
| Товщина 2 [мм] | 14.4 |
| Висота 1 [мм] | 42.5 |
| Висота 2 [мм] | 42.5 |
| Ширина 1 [мм] | 98.6 |
| Ширина 2 [мм] | 98.6 |
| EAN | 5703858823221 |
Застосування NK 224582 підходить до марок/моделей авто:
- Lexus: CT (200h)
- Subaru: Trezia
- Toyota: Auris 1 пок., Corolla (E15), Corolla (E18), Prius (W30), Prius (XW50), Urban Cruiser, Verso, Yaris 2 пок., (P9), Yaris 3 пок., (P13), iQ
Аналоги:
C22035ABE, SP2094, RD.24610STD, 4863701910, 37405, 0986494182, ADT342167, KBP-9104, MPT20, 0986494651, 0986495282, BP3322
OEM-кросс:
0446652120, 446652120, 0446612130, 0446652140, 0446602191, 0446612130, 0446612140, 0446612150, 0446612190, 0446647020, 0446647030, 0446647060, 0446647061, 0446647080, 0446652121, 0446652140, 0446652141, 0446652151, 0446652170, 0446676010, 0446676011, 0446676012, 0446647040, 0446652070
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224582 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 98.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 98.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Lexus, Aston Martin, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, Auris, Prius, Trezia, Yaris, Cygnet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴
