-25%

Гальмівні колодки задні Toyota Land Cruiser 4.5 D-4D/4.7 VVTi 01 07-
1 207 ₴
905,25 ₴
- В наявності
- Код: 2245106
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 2245106 підходить до марок/моделей авто:
- Lexus: LX 3 пок., (570)
- Toyota: Land Cruiser (200), Sequoia 2 пок., Tundra 2 пок.
Аналоги:
FDB4230, 13.0460-5619.2, BP3382, 246531751, 0252465317, 0986494380, KBP-9099, 2465301, LP2154, 181875, 39698037, 51221
OEM-кросс:
0446660160, 0446660120, 044660C010, 04466YZZE9
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 2245106 |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Ширина (мм) | 116.3 |
| Висота [мм] | 44.5 |
| Датчик зносу | не підготовлено для датчика зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 17.3 |
| Висота 1 [мм] | 44.5 |
| Ширина 1 [мм] | 116.3 |
| EAN | 5703858779900 |
Застосування NK 2245106 підходить до марок/моделей авто:
- Lexus: LX 3 пок., (570)
- Toyota: Land Cruiser (200), Sequoia 2 пок., Tundra 2 пок.
Аналоги:
FDB4230, 13.0460-5619.2, BP3382, 246531751, 0252465317, 0986494380, KBP-9099, 2465301, LP2154, 181875, 39698037, 51221
OEM-кросс:
0446660160, 0446660120, 044660C010, 04466YZZE9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 2245106 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Sequoia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905,25 ₴
