-25%

Гальмівні колодки задні V Class W447
1 258 ₴
943,50 ₴
- В наявності
- Код: 223377
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223377 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Vclass, Vito
Аналоги:
LP3139, 142192, 22-1023-0, 1363702810, 4474206700, 22-1010-1
OEM-кросс:
4474200320, A4474200120, A4474200320
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223377 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 18.7 |
| Ширина (мм) | 118.6 |
| Висота [мм] | 46.1 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 17.2 |
| Висота 1 [мм] | 46.5 |
| Ширина 1 [мм] | 118.4 |
| EAN | 5703858923242 |
Застосування NK 223377 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Vclass, Vito
Аналоги:
LP3139, 142192, 22-1023-0, 1363702810, 4474206700, 22-1010-1
OEM-кросс:
4474200320, A4474200120, A4474200320
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223377 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 46.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 118.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943,50 ₴
