-25%

Гальмівні колодки задні VAG T4 97-
1 105 ₴
828,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 224732
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224732 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Transporter T3, Transporter T4
Аналоги:
1001270004, 1987949473, COF100150S, 07.12.033, 1987947680, 6PK923, 410035, 05P946, 1163706110, 37118, 0252322417, 05P616, 1263701610, 71727, LP1745, BP2866, 420107, 109-1233
OEM-кросс:
7D0698451D, 7D0698451, 7D0698451A, 701698451
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224732 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 17 |
| Ширина (мм) | 94.9 |
| Висота [мм] | 57.4 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 21882/17 |
| Товщина 1 [мм] | 16.6 |
| Висота 1 [мм] | 72.8 |
| Ширина 1 [мм] | 94.8 |
| EAN | 5703858580568 |
Застосування NK 224732 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Transporter T3, Transporter T4
Аналоги:
1001270004, 1987949473, COF100150S, 07.12.033, 1987947680, 6PK923, 410035, 05P946, 1163706110, 37118, 0252322417, 05P616, 1263701610, 71727, LP1745, BP2866, 420107, 109-1233
OEM-кросс:
7D0698451D, 7D0698451, 7D0698451A, 701698451
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224732 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 94.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828,75 ₴
