-25%

Гальмівні колодки задні Volvo S60 III, S90 II, V60 II, V90 II, XC60 II 2.0-2.0H 03.16-
1 598 ₴
1 198,50 ₴
- В наявності
- Код: 224833
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224833 підходить до марок/моделей авто:
- Volvo: S60 3 пок., S90 2 пок., V60 2 пок., V90 2 пок., XC60 2 пок.
Аналоги:
109-1755, 171409, 0986424802, 13.0460-7364.2, 21551.10, P86030, 13.0460-7337.2, P14513.10, GDB2168, ADBP420022, 31665837, 22-1121-0
OEM-кросс:
31423653, 31423654, 31665837, 31687502
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224833 |
| Датчик зносу | не підготовлено для датчика зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 15.2 |
| Товщина 2 [мм] | 15.2 |
| Висота 1 [мм] | 51.8 |
| Висота 2 [мм] | 48.4 |
| Ширина 1 [мм] | 122.4 |
| Ширина 2 [мм] | 122.4 |
Застосування NK 224833 підходить до марок/моделей авто:
- Volvo: S60 3 пок., S90 2 пок., V60 2 пок., V90 2 пок., XC60 2 пок.
Аналоги:
109-1755, 171409, 0986424802, 13.0460-7364.2, 21551.10, P86030, 13.0460-7337.2, P14513.10, GDB2168, ADBP420022, 31665837, 22-1121-0
OEM-кросс:
31423653, 31423654, 31665837, 31687502
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224833 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 48.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, XC60, S90, V90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198,50 ₴
