-25%

Гальмівні колодки задні Volvo S70/V70/850/940-960 -02
936 ₴
702 ₴
- В наявності
- Код: 224806
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224806 підходить до марок/моделей авто:
- Volvo: 740, 760, 780, 850, 940, 960, C70 1 пок., S60 1 пок., S70, S80 1 пок., V70 1 пок., V70 2 пок.
Аналоги:
420006, 109-1180, 0986466302, 36783, IK22FTT, 13046071452, LP1458, LP18, IK22, FDB2M, 0713.00, FDB704
OEM-кросс:
2714772, 270166, 271668, 2715860, 30648387, 30648384, 2727820, 271586, 272911, 2728700, 272870, 2718245, 271477, 272463, 272407, 271336, 271962, 2701662, 270959, 271824, 2717585, 271702, 271758, 8628564, 8628240, 2724078, 2724631, 272782, 31261185
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224806 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 14.5 |
| Ширина (мм) | 61.7 |
| Висота [мм] | 56.5 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Ось | жорсткий міст |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 20034/12.7 |
| Товщина 1 [мм] | 14.5 |
| Висота 1 [мм] | 56.4 |
| Ширина 1 [мм] | 61.8 |
| EAN | 5703858580841 |
Застосування NK 224806 підходить до марок/моделей авто:
- Volvo: 740, 760, 780, 850, 940, 960, C70 1 пок., S60 1 пок., S70, S80 1 пок., V70 1 пок., V70 2 пок.
Аналоги:
420006, 109-1180, 0986466302, 36783, IK22FTT, 13046071452, LP1458, LP18, IK22, FDB2M, 0713.00, FDB704
OEM-кросс:
2714772, 270166, 271668, 2715860, 30648387, 30648384, 2727820, 271586, 272911, 2728700, 272870, 2718245, 271477, 272463, 272407, 271336, 271962, 2701662, 270959, 271824, 2717585, 271702, 271758, 8628564, 8628240, 2724078, 2724631, 272782, 31261185
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224806 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 61.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 960, V70, S70, 740, 240, 260, 850, C70, 940 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴
