-25%

Гальмівні колодки задні VW Touareg 2.5 04-10 /Porsche Cayenne 3.2 02-
1 666 ₴
1 249,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 224773
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224773 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: Q7 (4L)
- Porsche: Cayenne 1 пок.
- Volkswagen: Touareg 1 пок.
Аналоги:
0252369417, WS0226A, LP1998, FDB1627, 13.0460-4976.2, 37365, 240101659, 236941651, 1163706910, GDB1653DTE, 2369402, 2461401
OEM-кросс:
7L0698451H, 7L6698451A, 7L0698451B, 95535293950, 7L0698451, 7L0698451A, 95535293902, 95535293901, 95535293900, 7L0698451G, 4L0698451D, 7L6698451D, 95535293905, 95535293906, 95535293910
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224773 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 16.6 |
| Ширина (мм) | 112.2 |
| Висота [мм] | 73.2 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 300 |
| WVA номер | WVA 23694/16.6 |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Висота 1 [мм] | 73.1 |
| Ширина 1 [мм] | 117 |
| EAN | 5703858632373 |
Застосування NK 224773 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: Q7 (4L)
- Porsche: Cayenne 1 пок.
- Volkswagen: Touareg 1 пок.
Аналоги:
0252369417, WS0226A, LP1998, FDB1627, 13.0460-4976.2, 37365, 240101659, 236941651, 1163706910, GDB1653DTE, 2369402, 2461401
OEM-кросс:
7L0698451H, 7L6698451A, 7L0698451B, 95535293950, 7L0698451, 7L0698451A, 95535293902, 95535293901, 95535293900, 7L0698451G, 4L0698451D, 7L6698451D, 95535293905, 95535293906, 95535293910
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224773 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 117 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249,50 ₴
