-25%

Гальмівні колодки переднi Fiat 500 Ford Ka 1.2/1.3D=07.07-
1 020 ₴
765 ₴
- В наявності
- Код: 222384
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 222384 підходить до марок/моделей авто:
- Fiat: 500, (312) 2 пок., 500C (312), Fiorino (225), Panda, (169) 2 пок., Punto, (199), Qubo (225)
- Ford: KA
Аналоги:
0986424597, 420044, 37280, LP1722, 109-1298, 0252407217W, 3363601610, FDB1946, C1F048ABE, C1F063ABE, 37594, 37595
OEM-кросс:
77364636, 1559697, 9S512K021AA, 9S512K021A, 1778384, 1736937, ME9S5J2K021AA, ME9S5J2K021AB
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 222384 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17.4 |
| Ширина (мм) | 123 |
| Висота [мм] | 51.7 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 17.5 |
| Висота 1 [мм] | 51.7 |
| Ширина 1 [мм] | 123 |
| EAN | 5703858822842 |
Застосування NK 222384 підходить до марок/моделей авто:
- Fiat: 500, (312) 2 пок., 500C (312), Fiorino (225), Panda, (169) 2 пок., Punto, (199), Qubo (225)
- Ford: KA
Аналоги:
0986424597, 420044, 37280, LP1722, 109-1298, 0252407217W, 3363601610, FDB1946, C1F048ABE, C1F063ABE, 37594, 37595
OEM-кросс:
77364636, 1559697, 9S512K021AA, 9S512K021A, 1778384, 1736937, ME9S5J2K021AA, ME9S5J2K021AB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 222384 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 500, 500 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴
