-25%

Гальмівні колодки передні (18") Opel Insignia 08-
1 275 ₴
956,25 ₴
- В наявності
- Код: 223642
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223642 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Insignia (A)
- SAAB: 95, 2 пок.
Аналоги:
0986494298, LP2082, 13.0460-2754.2, 37761, GDB1781, P59058, 1386.02, 420251, 901788, 1263603910, 2441801, 181927
OEM-кросс:
1605202, 13237752, 13237752
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223642 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Ширина (мм) | 184.5 |
| Висота [мм] | 65.63 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Шини | з одинарними шинами |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 15.8 |
| Товщина 2 [мм] | 15.8 |
| Висота 1 [мм] | 68.3 |
| Висота 2 [мм] | 66.3 |
| Ширина 1 [мм] | 184.6 |
| Ширина 2 [мм] | 184.6 |
| EAN | 5703858850166 |
Застосування NK 223642 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Insignia (A)
- SAAB: 95, 2 пок.
Аналоги:
0986494298, LP2082, 13.0460-2754.2, 37761, GDB1781, P59058, 1386.02, 420251, 901788, 1263603910, 2441801, 181927
OEM-кросс:
1605202, 13237752, 13237752
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223642 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 184.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 184.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,25 ₴
