-25%

Гальмівні колодки передні (з датчиком) Transit (06-14)
1 513 ₴
1 134,75 ₴
- В наявності
- Код: 222564
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 222564 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: Transit
Аналоги:
109-1218, 1563603310, 0252448518/W, BP3273, 0986494236, 1251.02, FVR1929, SB24485, 2448501, WS0257A, LP1953, 141792
OEM-кросс:
1371403, 1554523, ME6C1J2K021BA, 1534428, 6C112K021BE, 1560023, 1433954, 1721086, 6C112K021B9A, 1824347, 9C112K021BA, ME6C1J2K021BB, 6C112K021BB, 6C112K021BC, 6C112K021BD
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 222564 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.8 |
| Ширина (мм) | 164.8 |
| Висота [мм] | 65.4 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість приєднань | 2 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 252 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 18.8 |
| Висота 1 [мм] | 65.4 |
| Ширина 1 [мм] | 165.1 |
| EAN | 5703858818173 |
Застосування NK 222564 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: Transit
Аналоги:
109-1218, 1563603310, 0252448518/W, BP3273, 0986494236, 1251.02, FVR1929, SB24485, 2448501, WS0257A, LP1953, 141792
OEM-кросс:
1371403, 1554523, ME6C1J2K021BA, 1534428, 6C112K021BE, 1560023, 1433954, 1721086, 6C112K021B9A, 1824347, 9C112K021BA, ME6C1J2K021BB, 6C112K021BB, 6C112K021BC, 6C112K021BD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 222564 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 165.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134,75 ₴
