-25%

Гальмівні колодки передні Audi A3 Seat Leon, Leon Sc, Leon St Skoda Octavia Vw Golf Alltrack, Golf Sportsvan
1 581 ₴
1 185,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2247119
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 2247119 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A3 (8V1, 8VA, 8VS, 8V7)
- Seat: Leon 3 пок.
- Skoda: Octavia (A7)
- Volkswagen: Golf 7 пок., Golf 7 пок., ALLTRACK, Golf Sportsvan
Аналоги:
1163614010, 0252263117, 2263101, 13046073352, LP3287, 13.0460-7303.2, 0252203517/PD, BP3631, LP3146, 2203501, 0252203517, GDB2080
OEM-кросс:
5Q0698151C, 5Q0698151E, 5Q0698151H
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 2247119 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17.4 |
| Ширина (мм) | 146.1 |
| Висота [мм] | 62.4 |
| Датчик зносу | з інтегрованим контактом датчика зношування |
| Кількість приєднань | 1 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 155 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 16.8 |
| Товщина 2 [мм] | 16.5 |
| Висота 1 [мм] | 62.5 |
| Висота 2 [мм] | 62.5 |
| Ширина 1 [мм] | 146 |
| Ширина 2 [мм] | 146 |
| EAN | 5703858919238 |
Застосування NK 2247119 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A3 (8V1, 8VA, 8VS, 8V7)
- Seat: Leon 3 пок.
- Skoda: Octavia (A7)
- Volkswagen: Golf 7 пок., Golf 7 пок., ALLTRACK, Golf Sportsvan
Аналоги:
1163614010, 0252263117, 2263101, 13046073352, LP3287, 13.0460-7303.2, 0252203517/PD, BP3631, LP3146, 2203501, 0252203517, GDB2080
OEM-кросс:
5Q0698151C, 5Q0698151E, 5Q0698151H
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 2247119 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 146 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 146 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Leon, A3, Golf, Octavia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185,75 ₴
