-25%

Гальмівні колодки передні Audi A6 01-, A8 03-
1 887 ₴
1 415,25 ₴
- В наявності
- Код: 224758
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224758 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A6 Allroad C5, A6 C5
Аналоги:
224742, 1163602510, 0252301820/W, 05P1119, GDB1307, 05P453, 109-1123, LP1672, 0986495241, FDB1323, FDB1717, 35026
OEM-кросс:
4B0698151R, 4B0698151Q, 4B0698151AC, 4B0698151AD, 4B0698151J
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224758 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 20 |
| Ширина (мм) | 155.2 |
| Висота [мм] | 72.9 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість приєднань | 2 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 210 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| WVA номер | WVA 23762/20 |
| Товщина 1 [мм] | 19.3 |
| Товщина 2 [мм] | 19.3 |
| Висота 1 [мм] | 72.8 |
| Висота 2 [мм] | 72.8 |
| Ширина 1 [мм] | 155.1 |
| Ширина 2 [мм] | 156.4 |
| EAN | 5703858637309 |
Застосування NK 224758 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A6 Allroad C5, A6 C5
Аналоги:
224742, 1163602510, 0252301820/W, 05P1119, GDB1307, 05P453, 109-1123, LP1672, 0986495241, FDB1323, FDB1717, 35026
OEM-кросс:
4B0698151R, 4B0698151Q, 4B0698151AC, 4B0698151AD, 4B0698151J
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224758 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415,25 ₴
