-25%

Гальмівні колодки передні Citroen C4 Peugeot 307 1.6/1.6D/2.0 11.04-07.11
1 190 ₴
892,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223740
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223740 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Berlingo (B9), Berlingo (M49), Berlingo (M59), C3 1 пок., C4 1 пок., Xsara (N0, N1, N2), Xsara Picasso (N68)
- Fiat: Doblo 1 пок., (223, 119)
- Peugeot: 1007, 206, 207, 307, Partner
Аналоги:
109-1218, 05P807, 05P1192, 901218, 0252370819, FDB1467, 37273, 0986424596, 420008, BP2972, 0252360019, GDB1464
OEM-кросс:
425252, 425339, 425235, 425370, 425222, 425331, 425253, 425385, 425489, 425471, 425418, 77364281, 77364897, E172284, 425492, 425250, 1611140980, 1611838880, 1617256680, 1611140780
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223740 |
| Товщина [мм] | 19 |
| Ширина (мм) | 137 |
| Висота [мм] | 57.4 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 23600/19.0 |
| Товщина 1 [мм] | 18.2 |
| Висота 1 [мм] | 57.23 |
| Ширина 1 [мм] | 137.1 |
| EAN | 5703858579081 |
Застосування NK 223740 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Berlingo (B9), Berlingo (M49), Berlingo (M59), C3 1 пок., C4 1 пок., Xsara (N0, N1, N2), Xsara Picasso (N68)
- Fiat: Doblo 1 пок., (223, 119)
- Peugeot: 1007, 206, 207, 307, Partner
Аналоги:
109-1218, 05P807, 05P1192, 901218, 0252370819, FDB1467, 37273, 0986424596, 420008, BP2972, 0252360019, GDB1464
OEM-кросс:
425252, 425339, 425235, 425370, 425222, 425331, 425253, 425385, 425489, 425471, 425418, 77364281, 77364897, E172284, 425492, 425250, 1611140980, 1611838880, 1617256680, 1611140780
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223740 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.23 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 137.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 1007, 307, 206, 207, Xsara, C3, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892,50 ₴
