-25%

Гальмівні колодки передні Citroen C4 Peugeot 307 1.6/1.6D/2.0 11.04-07.11
1 275 ₴
956,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 50-00-0080
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування ASHIKA 50-00-0080 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Berlingo (M49), Berlingo (M59), C3 1 пок., C4 1 пок., Xsara (N0, N1, N2), Xsara Picasso (N68)
- Peugeot: 1007, 206, 207, 307, Partner
Аналоги:
109-1218, 05P807, 05P1192, 901218, 0252370819, 37273, 420008, BP2972, 0252360019, GDB1464, 284100, 0986494038
OEM-кросс:
425235, 425253, 425331, 425370, 425471, 425492, 425222, 425250, 425252, 425339, 425385, 425418, 425489, 1611140980, 1636413880, 1611140780
| Виробник | ASHIKA (Італія) |
| Каталоговий номер | 50-00-0080 |
| Сторона встановлення | Передні |
| WVA номер | 23600 |
| Товщина [мм] | 19.3 |
| Довжина [мм] | 137 |
| Ширина (мм) | 57.4 |
| Гальмівна система | Bosch |
| EAN | 8052553185835 |
Застосування ASHIKA 50-00-0080 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: Berlingo (M49), Berlingo (M59), C3 1 пок., C4 1 пок., Xsara (N0, N1, N2), Xsara Picasso (N68)
- Peugeot: 1007, 206, 207, 307, Partner
Аналоги:
109-1218, 05P807, 05P1192, 901218, 0252370819, 37273, 420008, BP2972, 0252360019, GDB1464, 284100, 0986494038
OEM-кросс:
425235, 425253, 425331, 425370, 425471, 425492, 425222, 425250, 425252, 425339, 425385, 425418, 425489, 1611140980, 1636413880, 1611140780
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 50-00-0080 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 19.3 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 57.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 1007, 307, 206, 207, Xsara, C3, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,25 ₴
