-25%

Гальмівні колодки передні Citroen C-Elysee 12-/Peugeot 308 13-
1 632 ₴
1 224 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 221977
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 221977 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: CElysee, C4 Cactus
- Peugeot: 301, 308 (T9)
Аналоги:
37990, 05P1770, 0986494713, LP2485, 1530.00, FDB4491, 181131, 22-0982-0, 302155, 13.0460-3869.2, GDB1992, 2153000
OEM-кросс:
1610699280, 1608691380
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 221977 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18 |
| Ширина (мм) | 132.9 |
| Висота [мм] | 52.7 |
| Датчик зносу | не підготовлено для датчика зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 18.7 |
| Товщина 2 [мм] | 18.7 |
| Висота 1 [мм] | 52.2 |
| Висота 2 [мм] | 59.6 |
| Ширина 1 [мм] | 133.2 |
| Ширина 2 [мм] | 133.2 |
| EAN | 5703858905071 |
Застосування NK 221977 підходить до марок/моделей авто:
- Citroën: CElysee, C4 Cactus
- Peugeot: 301, 308 (T9)
Аналоги:
37990, 05P1770, 0986494713, LP2485, 1530.00, FDB4491, 181131, 22-0982-0, 302155, 13.0460-3869.2, GDB1992, 2153000
OEM-кросс:
1610699280, 1608691380
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 221977 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 133.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 133.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, C-Elysee, 308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴
