-25%

Гальмівні колодки передні Dacia Logan, Sandero Renault Clio 0.9-1.5Dci 10.12-
1 037 ₴
777,75 ₴
- В наявності
- Код: 223970
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223970 підходить до марок/моделей авто:
- Dacia: Logan (L8), Logan MCV 2 пок., Sandero (B8)
- Renault: Clio 4 пок., Logan 2 пок., (L8), Sandero 2 пок., Thalia, Thalia (LU), Twingo 3 пок., (X07)
- Smart: Forfour 2 пок., Fortwo (453)
Аналоги:
37974, 32208, 209150, SB25702, 22-0975-0, 4363606010, LP2479, 37961, 0986494697, BP3512, 22-0975-1, 55284
OEM-кросс:
8201377565, 410605612R, 410602581R, 410602581R, 410605612R, 8660003852, 8660003852, 4534200700, 4534210000, 4534210010, 4534210100, 4534211400
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223970 |
| Застарілий номер | 223383 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17.4 |
| Ширина (мм) | 140.1 |
| Висота [мм] | 40.1 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 17.2 |
| Товщина 2 [мм] | 17.2 |
| Висота 1 [мм] | 40 |
| Висота 2 [мм] | 42 |
| Ширина 1 [мм] | 140 |
| Ширина 2 [мм] | 140 |
| EAN | 5703858901752 |
Застосування NK 223970 підходить до марок/моделей авто:
- Dacia: Logan (L8), Logan MCV 2 пок., Sandero (B8)
- Renault: Clio 4 пок., Logan 2 пок., (L8), Sandero 2 пок., Thalia, Thalia (LU), Twingo 3 пок., (X07)
- Smart: Forfour 2 пок., Fortwo (453)
Аналоги:
37974, 32208, 209150, SB25702, 22-0975-0, 4363606010, LP2479, 37961, 0986494697, BP3512, 22-0975-1, 55284
OEM-кросс:
8201377565, 410605612R, 410602581R, 410602581R, 410605612R, 8660003852, 8660003852, 4534200700, 4534210000, 4534210010, 4534210100, 4534211400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223970 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 40 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777,75 ₴
