-25%

Гальмівні колодки передні FIAT Freemont 2.0JTD=4X4 2011-
1 785 ₴
1 338,75 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 50-09-918
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування ASHIKA 5009918 підходить до марок/моделей авто:
- Chrysler: Voyager 5 пок.
- Dodge: Journey
- Fiat: Freemont (JF)
Аналоги:
BP3543, FDB4785, 182054, ADA104268, 37936, 50918, 22-0946-0, 229331, C1Y041ABE, 0986494769, GDB1944, P11035
OEM-кросс:
K68159579AA, 68144163AA, 68144163AB, 68144163AC, 68144163AD, 68144163AE, 68144163AE, 68144163AF, 68159579AA, 68159579AB, 68159579AC, K68144163AA, K68144163AB, K68144163AC, K68144163AD, K68144163AE, K68144163AF, K68159579AA, K68159579AB, K68159579AC, K68509193AA, 7B0698151E, 7B0698151G, 7B0698151J, 7B0698151K
| Виробник | ASHIKA (Італія) |
| Каталоговий номер | 5009918 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Довжина [мм] | 183 |
| Висота [мм] | 63 |
| Товщина [мм] | 19 |
| EAN | 8033001864779 |
Застосування ASHIKA 5009918 підходить до марок/моделей авто:
- Chrysler: Voyager 5 пок.
- Dodge: Journey
- Fiat: Freemont (JF)
Аналоги:
BP3543, FDB4785, 182054, ADA104268, 37936, 50918, 22-0946-0, 229331, C1Y041ABE, 0986494769, GDB1944, P11035
OEM-кросс:
K68159579AA, 68144163AA, 68144163AB, 68144163AC, 68144163AD, 68144163AE, 68144163AE, 68144163AF, 68159579AA, 68159579AB, 68159579AC, K68144163AA, K68144163AB, K68144163AC, K68144163AD, K68144163AE, K68144163AF, K68159579AA, K68159579AB, K68159579AC, K68509193AA, 7B0698151E, 7B0698151G, 7B0698151J, 7B0698151K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 50-09-918 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 183 мм |
| Висота | 63 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Lancia, Fiat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Routan, Journey, Freemont, Grand Voyager, Wrangler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338,75 ₴
