-25%

Гальмівні колодки передні Fiat Stilo 01,04/Grande Punto/Doblo 05/Bravo -07
1 241 ₴
930,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 222380
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 222380 підходить до марок/моделей авто:
- Alfa Romeo: MiTo (955)
- Citroën: E-Mehari, Nemo
- Fiat: 500, (312) 2 пок., 500C (312), Albea (178), Bravo, (198) 2 пок., Doblo 1 пок., (223, 119), Fiorino (225), Grande Punto, (199), Idea, Linea, (323), Panda, (169) 2 пок., Punto (188), Punto Evo (199), Punto, (199), Qubo (225), Stilo, (192)
- Peugeot: Bipper
Аналоги:
315124, 315123, PN7310216, 05P763, 109-1218, SP1201, FDB1467, 0986424597, 420044, RM0154, BSG70-200-005, 3363602310, C1F037ABE, 0986494132, 5040166
OEM-кросс:
77364588, 77364832, 77364394, 77363992, 77362194, 77362179, 77362091, 9949556, 9949273, 77366134, 77364158, 77362548, 77363035, 77364393, 425496, 425407, 425406, 71772224, 77364798, 77364637, 77364517, 71770060, 71770062, 77364477, 77363974, 9949340, 77363942, 98845078, 77364874, 77365651, 77364919, 77364393, 71752983, 71754802, 77364893, 71770118, 71770062, 1609253280, 1617283380, 1618111580
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 222380 |
| Застарілий номер | 222365 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17 |
| Ширина (мм) | 123 |
| Висота [мм] | 53.3 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 215 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| WVA номер | WVA 23705/17 |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Товщина 2 [мм] | 17 |
| Висота 1 [мм] | 53.1 |
| Висота 2 [мм] | 53.1 |
| Ширина 1 [мм] | 122.7 |
| Ширина 2 [мм] | 122.7 |
| EAN | 5703858788476 |
Застосування NK 222380 підходить до марок/моделей авто:
- Alfa Romeo: MiTo (955)
- Citroën: E-Mehari, Nemo
- Fiat: 500, (312) 2 пок., 500C (312), Albea (178), Bravo, (198) 2 пок., Doblo 1 пок., (223, 119), Fiorino (225), Grande Punto, (199), Idea, Linea, (323), Panda, (169) 2 пок., Punto (188), Punto Evo (199), Punto, (199), Qubo (225), Stilo, (192)
- Peugeot: Bipper
Аналоги:
315124, 315123, PN7310216, 05P763, 109-1218, SP1201, FDB1467, 0986424597, 420044, RM0154, BSG70-200-005, 3363602310, C1F037ABE, 0986494132, 5040166
OEM-кросс:
77364588, 77364832, 77364394, 77363992, 77362194, 77362179, 77362091, 9949556, 9949273, 77366134, 77364158, 77362548, 77363035, 77364393, 425496, 425407, 425406, 71772224, 77364798, 77364637, 77364517, 71770060, 71770062, 77364477, 77363974, 9949340, 77363942, 98845078, 77364874, 77365651, 77364919, 77364393, 71752983, 71754802, 77364893, 71770118, 71770062, 1609253280, 1617283380, 1618111580
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 222380 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, Linea, 500 C, Bravo, E-Mehari, Stilo, Nemo, Grande Punto, Fiorino, 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930,75 ₴
