-25%

Гальмівні колодки передні Honda Accord 2.0, 2.4 2.2I-CTDI 02/03
1 360 ₴
1 020 ₴
- В наявності
- Код: 222636
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 222636 підходить до марок/моделей авто:
- Honda: Accord 6 пок. (CG, CK), Accord 7 пок., (CL, CM, CP)
Аналоги:
420006, 109-1180, 2372001, LP1862, 0252372017/W, 237201751, 13.0460-5714.2, 37359, BP3185, 2374702, 05P1211, ADH24266
OEM-кросс:
45022SEAE01
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 222636 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17 |
| Ширина (мм) | 155.2 |
| Висота [мм] | 68.5 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 23856/17 |
| Товщина 1 [мм] | 15 |
| Товщина 2 [мм] | 15 |
| Висота 1 [мм] | 68.6 |
| Висота 2 [мм] | 64.6 |
| Ширина 1 [мм] | 155.1 |
| Ширина 2 [мм] | 155.1 |
| EAN | 5703858671754 |
Застосування NK 222636 підходить до марок/моделей авто:
- Honda: Accord 6 пок. (CG, CK), Accord 7 пок., (CL, CM, CP)
Аналоги:
420006, 109-1180, 2372001, LP1862, 0252372017/W, 237201751, 13.0460-5714.2, 37359, BP3185, 2374702, 05P1211, ADH24266
OEM-кросс:
45022SEAE01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 222636 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴
