-25%

Гальмівні колодки передні Hyundai H-1 97-
1 326 ₴
994,50 ₴
- В наявності
- Код: 50-H0-002
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування ASHIKA 50-H0-002 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: H1 1 пок., H100, Porter
Аналоги:
PKA-007, C10506ABE, 37130, 05P1015, 270302, J3600521, SP1099, 5000-1498, MPH31, MPH07, 22-0297-0, ADG04273
OEM-кросс:
581014AA10, 581014AA31, 581014AA32, 581014AA61, 581014AA00, 581014AA12, 581014AA30, 581014AA60, 581014AA80, 581014AA81, 581014AA11, 581014FA00
| Виробник | ASHIKA (Італія) |
| Каталоговий номер | 50-H0-002 |
| Застарілий номер | 50-H0-007 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Довжина [мм] | 147 |
| Висота [мм] | 53.8 |
| Товщина [мм] | 15.9 |
| WVA номер | 23536 |
| Перевірочне значення | ECE R90 APPROVED |
| EAN | 8033001223460 |
Застосування ASHIKA 50-H0-002 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: H1 1 пок., H100, Porter
Аналоги:
PKA-007, C10506ABE, 37130, 05P1015, 270302, J3600521, SP1099, 5000-1498, MPH31, MPH07, 22-0297-0, ADG04273
OEM-кросс:
581014AA10, 581014AA31, 581014AA32, 581014AA61, 581014AA00, 581014AA12, 581014AA30, 581014AA60, 581014AA80, 581014AA81, 581014AA11, 581014FA00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 50-H0-002 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 147 мм |
| Висота | 53.8 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Porter, H-1 / Starex, H 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994,50 ₴
