-25%

Гальмівні колодки передні Kia Picanto 04.02-/Hyunday I10 2008-
936 ₴
702 ₴
- В наявності
- Код: 50-0K-010
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування ASHIKA 500K010 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: i10 1 пок., i10 2 пок.
- Kia: Picanto 1 пок., Picanto 2 пок.
Аналоги:
05P1220, C10320ABE, LP1933, 0986494594, GDB3369, 0986494064, KBP-4006, 181709, BDS449, 223513, J3600323, 2113302
OEM-кросс:
5810107A10, 5810107A20, 581010XA01, 581010XA10, 5810107A00
| Виробник | ASHIKA (Італія) |
| Каталоговий номер | 500K010 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Довжина [мм] | 116.2 |
| Висота [мм] | 47.8 |
| Товщина [мм] | 15.8 |
| WVA номер | 24275 |
| Перевірочне значення | ECE R90 APPROVED |
| EAN | 8033001275131 |
Застосування ASHIKA 500K010 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: i10 1 пок., i10 2 пок.
- Kia: Picanto 1 пок., Picanto 2 пок.
Аналоги:
05P1220, C10320ABE, LP1933, 0986494594, GDB3369, 0986494064, KBP-4006, 181709, BDS449, 223513, J3600323, 2113302
OEM-кросс:
5810107A10, 5810107A20, 581010XA01, 581010XA10, 5810107A00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 50-0K-010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 116.2 мм |
| Висота | 47.8 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴
