-25%

Гальмівні колодки передні Mazda 323 IV/V 90-/Kia Rio 00-
864 ₴
648 ₴
- В наявності
- Код: 223220
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223220 підходить до марок/моделей авто:
- Kia: Rio 1 пок.
- Mazda: 121, 323, Demio 1 пок., (DW)
Аналоги:
05P366, 0252165415/W, 5000-0715, C13036ABE, ADM54227, ADM54249, GDB1024, LP743, 0986461141, 420086, 0212.42, 36726
OEM-кросс:
B5Y63328ZA, B5Y83323Z, B5Y63323Z, B5Y63328Z, B5Y83323ZA, B4Y63323Z, B4Y63323ZA, BRY73323ZA, BCYC3323Z, BCYW3323Z, BCYW3323ZC, B4Y53329Z, B45533292, B5Y63323ZA, B5Y63328Z9A, B5Y83328ZB, DCY13323Z, DCY3323ZB, B5Y63323Z9A, B5Y63328Z9C, B5Y63328ZA9C, BRY43328ZA, 0K30A3328Z, K0BA23328Z
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223220 |
| Застарілий номер | 223242 |
| Сторона встановлення | 223515 |
| Товщина [мм] | Передні |
| Ширина (мм) | 15 |
| Висота [мм] | 91.6 |
| Датчик зносу | 64 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | зі звуковим попередженням зношування |
| WVA номер | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | WVA 21654/15 |
| Висота 1 [мм] | 15 |
| Ширина 1 [мм] | 64.1 |
| EAN | 91.8 |
Застосування NK 223220 підходить до марок/моделей авто:
- Kia: Rio 1 пок.
- Mazda: 121, 323, Demio 1 пок., (DW)
Аналоги:
05P366, 0252165415/W, 5000-0715, C13036ABE, ADM54227, ADM54249, GDB1024, LP743, 0986461141, 420086, 0212.42, 36726
OEM-кросс:
B5Y63328ZA, B5Y83323Z, B5Y63323Z, B5Y63328Z, B5Y83323ZA, B4Y63323Z, B4Y63323ZA, BRY73323ZA, BCYC3323Z, BCYW3323Z, BCYW3323ZC, B4Y53329Z, B45533292, B5Y63323ZA, B5Y63328Z9A, B5Y83328ZB, DCY13323Z, DCY3323ZB, B5Y63323Z9A, B5Y63328Z9C, B5Y63328ZA9C, BRY43328ZA, 0K30A3328Z, K0BA23328Z
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223220 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 91.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | MX-3, Rio, Demio, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴
