-25%

Гальмівні колодки передні MB V-Class, Vito -03
1 513 ₴
1 134,75 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 223340
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223340 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Vclass, Vito
Аналоги:
37095, 13.0460-3980.2, LP1425, 1363602210, 270100, GDB1373, 141288, 1004214, 5000-1304, P50031, 0701.00, 8701.00
OEM-кросс:
A0004214110, A0034200120
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223340 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 20.8 |
| Ширина (мм) | 134.4 |
| Висота [мм] | 64.5 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Обмеження виробника | BENDIX |
| WVA номер | WVA 23022/20.8 |
| Товщина 1 [мм] | 20.1 |
| Висота 1 [мм] | 64.5 |
| Ширина 1 [мм] | 134.7 |
| EAN | 5703858578350 |
Застосування NK 223340 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Vclass, Vito
Аналоги:
37095, 13.0460-3980.2, LP1425, 1363602210, 270100, GDB1373, 141288, 1004214, 5000-1304, P50031, 0701.00, 8701.00
OEM-кросс:
A0004214110, A0034200120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223340 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 134.7 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134,75 ₴
