-25%

Гальмівні колодки передні Mercedes-Benz W213
2 074 ₴
1 555,50 ₴
- В наявності
- Код: 223380
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223380 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Cclass W205, Eclass C238, Eclass W213
Аналоги:
GDB2097, A0084202820, A0004209300, A0084203820, 13.0460-2610.2
OEM-кросс:
0084203820, 0084202820, 0004209300, A0004209300, A0084202820, A0084203820
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223380 |
| Товщина [мм] | 18.7 |
| Ширина (мм) | 175.1 |
| Висота [мм] | 69 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 18.5 |
| Товщина 2 [мм] | 18.5 |
| Висота 1 [мм] | 78.2 |
| Висота 2 [мм] | 69.1 |
| Ширина 1 [мм] | 175.1 |
| Ширина 2 [мм] | 175.1 |
| EAN | 5703858925260 |
Застосування NK 223380 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Cclass W205, Eclass C238, Eclass W213
Аналоги:
GDB2097, A0084202820, A0004209300, A0084203820, 13.0460-2610.2
OEM-кросс:
0084203820, 0084202820, 0004209300, A0004209300, A0084202820, A0084203820
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223380 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 78.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 175.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 175.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555,50 ₴
