-25%

Гальмівні колодки передні Opel Astra G 1.2-1.8 98-
1 394 ₴
1 045,50 ₴
- В наявності
- Код: 223618
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223618 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Astra (G), Astra (H), Zafira (A)
Аналоги:
37296, 05P690, 1263600410, 1263600310, 109-1180, 37076, 05P698, LP1673, LP1309, RM0150, C1X019ABE, FDB1295
OEM-кросс:
1605070, 1605000, 1605034, 1605959, 1605957, 93171035, 9195144, 90544025, 93188726, 9195607, 93184519, 1605121, 1605091
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223618 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17.5 |
| Ширина (мм) | 177.7 |
| Висота [мм] | 62 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 23063/17.5/18 |
| Товщина 1 [мм] | 17.7 |
| Товщина 2 [мм] | 16.8 |
| Висота 1 [мм] | 62.1 |
| Висота 2 [мм] | 63.3 |
| Ширина 1 [мм] | 177.95 |
| Ширина 2 [мм] | 160.35 |
| EAN | 5703858578701 |
Застосування NK 223618 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Astra (G), Astra (H), Zafira (A)
Аналоги:
37296, 05P690, 1263600410, 1263600310, 109-1180, 37076, 05P698, LP1673, LP1309, RM0150, C1X019ABE, FDB1295
OEM-кросс:
1605070, 1605000, 1605034, 1605959, 1605957, 93171035, 9195144, 90544025, 93188726, 9195607, 93184519, 1605121, 1605091
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223618 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 177.95 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 160.35 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045,50 ₴
